Πανελλήνιο Παίδων (Β’ Φάση): Αποτελέσματα και αγώνες (13/5) (PICS)

Στην πρώτη αγωνιστική της Β’ Φάσης του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων τα αποτελέσματα που σημειώθηκαν είναι τα εξής:

Α’ Όμιλος (Κιλκίς)

Παρασκευή 13/5

ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Ηρακλής Κοζάνης 37-67

Διαιτητές: Παπαγεωργίου-Λαδάς

Δεκάλεπτα: 9-19, 22-38, 33-58, 37-67

ΚΑΟΧ (Παναγιωτόπουλος): Παναγιωτόπουλος 3, Μαναβάκης, Χατζής, Προβατίδης 21(1), Πήτας, Μαντζίνος, Ταμπούρλος 8, Πούλος 5(1), Βουτσάς, Γιαννόπουλος, Μαυρίδης, Ελευθεριάδης

Ηρακλής Κοζάνης (Ασβεστάς): Αργυρόπουλος 7, Κουζιάκης 1, Γκαζιάκας 4, Κηπουρίδης 1, Τοπάλης 8, Μεγκίδης 9(1), Μητσιάνης 10(1), Φραντζής 12, Φαρμάκης, Στιάπης 15(2), Τσαπάρας.

Αγ. Βαρβάρα Καβάλας-Ζαφειράκης 58-40

Διαιτητές: Παπαγεωργίου-Λαδάς

Δεκάλεπτα: 19-11, 30-19, 46-26, 58-40

Αγ. Βαρβάρα Καβάλας (Μαγιάννης-Μυτικόπουλος): Παπαδόπουλος Π., Χατζηαβραμίδης 9, Μακαρατζής 21(3), Γιουρούκης 4, Παπαδόπουλος Ι. 5, Μάρκου, Σπυρίδης 2, Κλαξάς 8(1), Αθανασιάδης, Χαϊτας 3(1), Σιναπούδης 6, Ψωμάς

Ζαφειράκης Νάουσας (Τούφας-Ζιάνης): Σιδηρόπουλος, Μπέσκος 2, Ζάιος 1, Ζιάνης 3, Παπαπέσιος, Σαντίκογλου, Σπανέλλης 5(1), Πουρλίδας 16, Νούκος 2, Μίσκος 7, Τσάνε 2, Καρατσιόλης 2

Η συνέχεια

Σάββατο 14/5

16.00 Ζαφειράκης-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 Βασιλόπουλος-Δικταπανίδης

18.30 Ηρακλής Κοζάνης-Αγ. Βαρβάρα Καβάλας Βασιλόπουλος-Δικταπανίδης

Κυριακή 15/5

13.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Αγ. Βαρβάρα Καβάλας Ελευθεριάδης-Εκίζογλου

15.30 Ζαφειράκης-Ηρακλής Κοζάνης Ελευθεριάδης-Εκίζογλου

Β’ Όμιλος (Σχηματάρι)

Παρασκευή 13/5

Άλφα ’93 Αγρινίου-Α.Λ. Μυτιλήνης 88-39

Διαιτητές: Κούλης Κ.-Κουλουμπαρίτσης

Δεκάλεπτα: 24-14, 48-22, 70-31, 88-39

Άλφα ΄93 Αγρινίου (Καραπιπέρης-Γεωργάς): Μαλαινός, Σελίμας, Βελαώρας 10, Τραγουδάρας 16 (1), Τσεκούρας 2, Γαρεφαλλάκης 2, Κουτρολός 6, Παπαστάμος 7 (1), Κοράκης 4, Γεωργάς 9, Διώτης 9 (1), Καλύβας 23 (1

Α.Λ. Μυτιλήνης (Καραμβάλης): Κιντάκας, Σαμαρτζίδης 4, Τοπάλης 4, Ελευθερίου 5, Δεμερτζής 12 (4), Γεωργίου, Στυλιανίδης 6, Βελέντζας, Τελωνιάτης 4, Βαμβακάς 2, Νικέλης, Τζίνης 2.

Πρωτέας Σχ.-Κεραυνός Λάρ. 69-52

Διαιτητές: Κούλης Κ.-Κουλουμπαρίτσης

Δεκάλεπτα: 19-21, 36-30, 51-40, 69-52

Πρωτέας Σχηματαρίου (Χαντζής-Ευμορφοπούλου): Χαλάτσης 24 (3), Μπέτα 8, Μπισούκου 6, Χαντζής Κ. 23 (3), Ντανάσης, Κατσιμήτρος, Τσιώλης 2, Βόγγελης 6, Ευαγγελούδης, Ντανάσης, Σεφέρης, Χαντζής Γ.

Κεραυνός Λάρισας (Πάκας-Δεμίρης): Λούπας 3, Γκανάς, Αντωνόπουλος 7 (1), Δεμίρης 17 (2), Πάσχος 16 (2), Μπαρούτας, Στογιάννης, Κουτσαμπέλας, Τσουκαλέλης 2, Δρυστέλλας 4, Λιάμπος 3 (1), Ευθυμίου

Η συνέχεια

Σάββατο 14/5

16.00 Κεραυνός Λάρ.-ΑΛΦΑ 93 Αγρινίου Κοτσίρης-Καψιώχας

18.30 Αθλ. Λέσχη Μυτ.-Πρωτέας Σχ. Κοτσίρης-Καψιώχας

Κυριακή 15/5

12.00 Κεραυνός Λάρ.-Αθλ. Λέσχη Μυτ. Βελέντζας-Πετράκης Ιωάν.

15.30 ΑΛΦΑ 93 Αγρινίου-Πρωτέας Σχ. Βελέντζας-Πετράκης Ιωάν.

Γ’ Όμιλος (Κόρινθος)

Παρασκευή 13/5

Προμηθέας Π.-Ολυμπία Αργολίδας 85-61

Διαιτητές: Αυγερινός-Αδαμόπουλος

Δεκάλεπτα: 25-10, 16-14, 27-16, 17-21

Προμηθέας Π. (Σκροπολίθας Β.): Βλάσσης 17, Πρίφτι 8, Αναγνωστόπουλος 4, Στέβοβιτς 2,Ρουμελιώτης 12, Σοϊλεμτζίδης 18, Καούρης 2, Κονδύλης 4, Αποστόλου 8, Πρέκας 3, Σαρρής 4, Τσίρος 3

Ολυμπία Αργ. (Γκόλαντας): Δανιηλόγλου, Γκάτζια, Κάζας 3, Γκόλαντας 35, Μάντιτς 5, Μαραγκός 7, Διαμαντάκος 4, Καλούδης 3, Ηλιάδης 4, Μερμίγκης, Κουσκούλης, Βλάχος

Βούρειος-Πελασγός 67-53

Διαιτητές: Αυγερινός-Αδαμόπουλος

Δεκάλεπτα: 17-10, 14-9, 9-18, 17-16

Βούρειος (Χατζηλάμπρου): Συνταριανός, Μηλιάδης, Σπάρταλης 40, Αγγελής, Μηλιάδης 8, Γιαννούτσος 2, Χατζηλάμπρου 15, Αλούρδας 2, Λουκουράζης, Σπυρέλλης, Πιπινιάς, Τσιμούνης

Πελασγός (Τσατσούλης): Γιαννόπουλος 11, Κουκουλάς 15, Θεοδωρόπουλος 11, Μακρής 5, Μπουγάς 7, Μανιάτης, Ασημάκης, Δρακόπουλος 4, Καρδάκης, Μερζιώτης, Τουλκερίδης, Ναστόπουλος

Η συνέχεια

Σάββατο 14/5

16.00 Πελασγός-Προμηθέας Παπαδόπουλος Χρ.-Ανδρεόπουλος

18.30 Ολυμπια Αργολίδας-Βούρειος Παπαδόπουλος Χρ.-Ανδρεόπουλος

Κυριακή 15/5

10.30 Προμηθέας-Βούρειος Τζιμινίδης-Χρόνης

13.00 Πελασγός-Ολυμπια Αργολίδας Τζιμινίδης-Χρόνης

Δ’ Όμιλος (Αρχάνες)

Παρασκευή 13/5

Άνδρος-Ηράκλειο 36-89

Διαιτητές: Τσαϊρίδης-Ξυλάς

Δεκάλεπτα: 14-24, 7-23, 9-32, 6-21

Άνδρος (Μουστάκας): Μπέλλο 17, Βίλα, Πάπα 2, Χέλμης, Μωραϊτης 2, Βαρθολομαίος 2, Αθανασίου, Μάρδο 11, Σπυρόπουλος 2, Λανέ, Λουκίσας, Πέτσας

Ηράκλειο (Μακράκης): Μακράκης 6, Σπινθουράκης 4, Κουγιουμούτζης 14, 8, Γενιτσαρίδης 8, Σαραντουλάκης 3, Τέιλος 4, Βασιλάκης 9, Τζώρτζης 11, Σαβουλίδης 13, Μουλιανιτάκης 6, Μουτάφης 11, Κανατάκης

Η συνέχεια

Σάββατο 14/5

16.00 Ηράκλειο-ΑΕ Δικαίου Κω Κουκουλεκίδης Β.-Ξυλάς

Κυριακή 15/5

11.00 Άνδρος-ΑΕ Δικαίου Κω Χατζημάρκος-Γεωργιλάκης

Ε’ Όμιλος (Αθήνα, Πεύκη)

Παρασκευή 13/5

Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Περιστέρι 52-70

Διαιτητές: Σπυρόπουλος-Λεβεντάκος

Δεκάλεπτα: 11-22, 13-15, 14-16, 13-17

Κρόνος Αγ. Δημητρίου (Καλούδης): Ιακώβου, Μποσγανάς 3, Σφούνος 7, Τζουρμπάκης 4, Μαρτζούκος 3, Δηληδημήτρης, Σουγλέρης 10, Παλόκα, Ντόρβας 2, Σουλιμιώτης 16, Κακαβιάς, Στογιανόβιτς 7

Περιστέρι (Δελή): Καράγκουτης, Φουντής, Πολίτης 9, Μαραγκουδάκης 10, Πασχάλης 8, Χριστοδουλάτος, Κολοβός 2, Σταθόπουλος, Παλληκαράς 6, Παγώνης 23, Λιοσάτος 3, Χαβούτσας 9

Σάββατο 14/5

18.00 Περιστέρι-Ηρακλής Λιαρομάτης-Λιόνας

Κυριακή 15/5

16.00 Ηρακλής-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Νάστος-Μπακετέα

(συνεχής ενημέρωση…)

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
  • Τελευταία Νέα
Scroll to Top