ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΜΟΥΝΤΟΜΠΑΣΚΕΤ: Το τηλεοπτικό πρόγραμμα

ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

10:30 Αγκόλα – Σερβία ΕΡΤ2

11:00 Πολωνία – Βενεζουέλα ERT.GR

11:30 Ρωσία – Νιγηρία ΕΡΤ Sports

11:30 Ιράν – Πουέρτο Ρίκο ERT.GR

14:30 Φιλιππίνες – Ιταλία ΕΡΤ3

15:00 Ακτή Ελεφαντοστού – Κίνα ΕΡΤ Sports

15:30 Ισπανία – Τυνησία ΕΡΤ2

15:30 Αργεντινή – Νότια Κορέα ERT.GR

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

10:30 Καναδάς – Αυστραλία ERT.GR

11:00 Νέα Ζηλανδία – Βραζιλία ΕΡΤ Sports

11:30 Δομινικανή Δημοκρατία – Ιορδανία ERT.GR

11:30 Τουρκία – Ιαπωνία ΕΡΤ2

14:30 Σενεγάλη – Λιθουανία ERT.GR

15:00 Ελλάδα – Μαυροβούνιο ΕΡΤ Sports

15:30 Τσεχία – ΗΠΑ ΕΡΤ2

15:30 Γαλλία – Γερμανία ΕΡΤ3

ΔΕΥΤΕΡΑ 2 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

10:30 Ιταλία – Αγκόλα ΕΡΤ2

11:00 Βενεζουέλα – Ακτή Ελεφαντοστού ERT.GR

11:30 Νιγηρία – Αργεντινή ΕΡΤ Sports

11:30 Τυνησία – Ιράν ERT.GR

14:30 Σερβία – Φιλιππίνες ΕΡΤ3

15:00 Κίνα – Πολωνία ΕΡΤ2

15:30 Πουέρτο Ρίκο – Ισπανία ΕΡΤ Sports

15:30 Νότια Κορέα – Ρωσία ERT.GR

ΤΡΙΤΗ 3 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

10:30 Αυστραλία – Σενεγάλη ERT.GR

11:00 Μαυροβούνιο – Νέα Ζηλανδία ΕΡΤ Sports

11:30 Ιαπωνία – Τσεχία ΕΡΤ2

11:30 Γεωργία – Δομινικανή Δημοκρατία ERT.GR

14:30 Λιθουανία – Καναδάς ΕΡΤ3

15:00 Βραζιλία – Ελλάδα ΕΡΤ Sports

15:30 ΗΠΑ – Τουρκία ΕΡΤ2

15:30 Ιορδανία – Γαλλία ERT.GR

ΤΕΤΑΡΤΗ 4 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

10:30 Αγκόλα – Φιλιππίνες ΕΡΤ2

11:00 Ακτή Ελεφαντοστού – Πολωνία ERT.GR

11:30 Πουέρτο Ρίκο – Τυνησία ΕΡΤ Sports

11:30 Νότια Κορέα – Νιγηρία ERT.GR

14:30 Ιταλία – Σερβία ΕΡΤ2

15:00 Βενεζουέλα – Κίνα ERT.GR

15:30 Ρωσία – Αργεντινή ΕΡΤ Sports

15:30 Ισπανία – Ιράν ERT.GR

ΠΕΜΠΤΗ 5 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

10:30 Καναδάς – Σενεγάλη ERT.GR

11:00 Βραζιλία – Μαυροβούνιο ΕΡΤ Sports

11:30 Τουρκία – Τσεχία ΕΡΤ2

11:30 Γερμανία – Ιορδανία ERT.GR

14:30 Λιθουανία – Αυστραλία ΕΡΤ3

15:00 Ελλάδα – Νέα Ζηλανδία ΕΡΤ Sports

15:30 ΗΠΑ – Ιαπωνία ΕΡΤ2

15:30 Δομινικανή Δημοκρατία – Γαλλία ERT.GR

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

11:00 Αγώνας B’ φάσης ΕΡΤ Sports

11:00 Αγώνας B’ φάσης ERT.GR

11:00 Αγώνας B’ φάσης ERT.GR

11:30 Αγώνας B’ φάσης ΕΡΤ2

15:00 Αγώνας B’ φάσης ΕΡΤ Sports

15:00 Αγώνας B’ φάσης ΕΡΤ3

15:00 Αγώνας B’ φάσης ERT.GR

15:30 Αγώνας B’ φάσης ΕΡΤ2

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

11:00 Αγώνας B’ φάσης ΕΡΤ Sports

10:30 Αγώνας B’ φάσης ERT.GR

11:00 Αγώνας B’ φάσης ERT.GR

11:00 Αγώνας B’ φάσης ΕΡΤ2

14:30 Αγώνας B’ φάσης ERT.GR

15:00 Αγώνας B’ φάσης ΕΡΤ2

15:00 Αγώνας B’ φάσης ΕΡΤ3

15:30 Αγώνας B’ φάσης ΕΡΤ Sports

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

11:00 Αγώνας B’ φάσης ΕΡΤ Sports

11:00 Αγώνας B’ φάσης ERT.GR

11:00 Αγώνας B’ φάσης ERT.GR

11:30 Αγώνας B’ φάσης ΕΡΤ2

15:00 Αγώνας B’ φάσης ΕΡΤ Sports

15:00 Αγώνας B’ φάσης ΕΡΤ3

15:00 Αγώνας B’ φάσης ERT.GR

15:30 Αγώνας B’ φάσης ΕΡΤ2

ΔΕΥΤΕΡΑ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

10:30 Αγώνας B’ φάσης ERT.GR

11:00 Αγώνας B’ φάσης ERT.GR

11:00 Αγώνας B’ φάσης ΕΡΤ2

11:30 Αγώνας B’ φάσης ΕΡΤ Sports

14:30 Αγώνας B’ φάσης ERT.GR

15:00 Αγώνας B’ φάσης ΕΡΤ2

15:00 Αγώνας B’ φάσης ΕΡΤ3

15:30 Αγώνας B’ φάσης ΕΡΤ Sports

ΤΡΙΤΗ 10 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

14:00 Προημιτελικός ΕΡΤ Sports

16:00 Προημιτελικός ΕΡΤ Sports

ΤΕΤΑΡΤΗ 11 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

14:00 Προημιτελικός ΕΡΤ Sports

16:00 Προημιτελικός ΕΡΤ Sports

ΠΕΜΠΤΗ 12 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

14:00 Αγώνας κατάταξης (5-8) ΕΡΤ Sports

16:00 Αγώνας κατάταξης (5-8) ΕΡΤ Sports

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

11:00 Ημιτελικός ΕΡΤ Sports

15:00 Ημιτελικός ΕΡΤ Sports

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

11:00 Αγώνας κατάταξης (7-8) ΕΡΤ Sports

15:00 Αγώνας κατάταξης (5-6) ΕΡΤ Sports

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

11:00 Μικρός τελικός ΕΡΤ Sports

15:00 Τελικός ΕΡΤ Sports

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
  • Τελευταία Νέα
Scroll to Top