ΕΚΑΣΘ: Το πρόγραμμα της Α’ Κατηγορίας Ανδρών 2021-2022, Α’ Όμιλος

Το πρόγραμμα των αγώνων του Α΄ ομίλου του πρωταθλήματος της Α΄ ΕΚΑΣΘ ανδρών

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

1η Αγωνιστική

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ      ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.    ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.

ΝΕΑΠΟΛΗΣ         ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.      ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ.

Α.Α.Μ.Θ.        ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.         ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.

ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ        ΚΕΡΑΥΝΟΣ  Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.

ΔΡΥΜΟΥ       ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.       ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ

2η Αγωνιστική

ΣΙΝΔΟΥ         ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ.         ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.

ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ      ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.   ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ      ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.     ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.

ΠΕΥΚΩΝ        ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ      ΚΕΡΑΥΝΟΣ  Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ

ΛΑΓΥΝΩΝ      ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.      ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.

3η Αγωνιστική

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ      ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.    ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.

ΝΕΑΠΟΛΗΣ         ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.      ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.

Α.Α.Μ.Θ.        ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.         ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ

ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ        ΚΕΡΑΥΝΟΣ  Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.

ΛΑΓΥΝΩΝ      ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.      ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ.

4η Αγωνιστική

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ      ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.     ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.

ΠΕΥΚΩΝ        ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ      ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.

ΔΡΥΜΟΥ       ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.       ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.

ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ        ΚΕΡΑΥΝΟΣ  Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.

ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ      ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.   ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ.

5η Αγωνιστική

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ      ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.    ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ         ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.      ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.

Α.Α.Μ.Θ.        ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.         ΚΕΡΑΥΝΟΣ  Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ

ΛΑΓΥΝΩΝ      ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.      ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.

ΣΙΝΔΟΥ         ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ.         ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.

6η Αγωνιστική

ΔΡΥΜΟΥ       ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.       ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.

ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ        ΚΕΡΑΥΝΟΣ  Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.

Α.Α.Μ.Θ.        ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.         ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.

ΠΕΥΚΩΝ        ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ      ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ.

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ      ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.     ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.

7η Αγωνιστική

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ      ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.    ΚΕΡΑΥΝΟΣ  Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ         ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.      ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.

ΛΑΓΥΝΩΝ      ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.      ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.

ΣΙΝΔΟΥ         ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ.         ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.

ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ      ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.   ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ

8η Αγωνιστική

Α.Α.Μ.Θ.        ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.         ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.

ΝΕΑΠΟΛΗΣ         ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.      ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.

ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ        ΚΕΡΑΥΝΟΣ  Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ.

ΔΡΥΜΟΥ       ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.       ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.

ΠΕΥΚΩΝ        ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ      ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.

9η Αγωνιστική

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ      ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.    ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.

ΛΑΓΥΝΩΝ      ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.      ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ

ΣΙΝΔΟΥ         ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ.         ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.

ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ      ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.   ΚΕΡΑΥΝΟΣ  Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ      ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.     ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.

*Στο δεύτερο γύρο οι ομάδες θα αγωνιστούν αντίστροφα.

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
  • Τελευταία Νέα
Scroll to Top