Φουλ δράση σήμερα στις Εθνικές Κατηγορίες Ανδρών-Γυναικών – Το πλήρες πρόγραμμα

Β’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

 

Ν. Πεντέλης 13.30 Πεντέλη-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια Τσακαλογιάννης-Λογοθέτης-Κατσαπράκακης (Φαλούκας)

Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά 82-Ένωση Ιλίου Κοντίλης-Λιότσιος-Ασημακάκη (Κοκορδάτος)

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-Εθνικός Τσιμπούρης-Λαμπίρης-Κανελλόπουλος (Πετρόπουλος)

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τριγλίας-Έσπερος Καραβίτης-Ορφανός Εμ.-Παπαδόπουλος Χ. (Τεφτίκης)

Παπάγου 17.00 Παπάγου-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Τσάτσης-Ζιώγας-Βελέντζας (Παπαγιαννόπουλος)

Τ. Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Ιωνικός ΝΦ Πλιάκας-Φασόλης-Κούλης Κ. (Αλετράς)

Δ. Βικέλας 13.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς – Νέο Ληξούριο Φάκαρος-Χριστινάκης-Αγγελής (Γολεγού)

2ος Όμιλος

 

Κυριακή 18 Οκτωβρίου

Στ. Βενέτης 18.00 Αιγάλεω-Π. Φάληρο Σπυρόπουλος-Τηγάνης-Τεφτίκης (Παλάτος)

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Στρέμπας-Μπούκας-Χριστοδουλάκης (Τηγάνης)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Αργυρούδης-Τζίμης-Κοτσίρης (Ζερδεβάς)

Δαϊς 17.00 Δούκας-Άρης Νίκαιας Ραχιώτης-Χρηστίδης Π.-Σκουλαρίκης (Κουλούρης)

Κλαδισού 17.00 Χανιά-ΟΦΗ Κωνσταντινόπουλος-Κοτσώνης-Κούλης Χ. (Χριστινάκης)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Πανιώνιος-ΝΕ Μεγαρίδας Χρηστίδης Ηλ.-Σιδερής-Ναστούλης (Ορφανός Γ.)

 

3ος Όμιλος

 

Κυριακή 18 Οκτωβρίου

Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρ.-Ιωάννινα ΣΚ Σταματόπουλος-Δόλγυρας-Κοντογιάννης (Χλώρος)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών Τσουμαχίδης-Παζώλης-Γεωργούλης (Γκουντελιάς)

Πεύκων 17.00 Μαχητές Πειραματικό-Ερμής Σχηματαρίου Φακίτσας-Μαραμής-Καρακώστας (Σιμητόπουλος)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Ίκαροι Τρικάλων Τσιαπλής-Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Ιωακειμίδης)

Ν. Ιωνίας Βόλου 17.00 Νίκη Βόλου-ΑΚ Χαλκίδας Ελευθεριάδης Πλ.-Παπαγεωργίου-Εκίζογλου (Τσιργούλας)

4ος Όμιλος

 

Κυριακή 18 Οκτωβρίου

Αγ. Παύλου 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Πανσερραϊκός Κοϊμτζόγλου-Κουκουλεκίδης-Καντερές (Μανιός)

Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Αρετσού Τσιρτσιμάλης-Γραικός-Αναστασιάδης Βας. (Παπαγεωργίου)

Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Λεύκιππος Ξάνθης Θεοδώρου-Πράττος-Τσάνταλη (Θωμόπουλος)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Ερμής Λαγκαδά Μπακάλης-Σιταρίδης-Βασιλόπουλος (Δέλλας)

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Γέφυρα Λουλουδιάδης-Τζιοπάνος Γ.-Θρασυβουλίδης (Μήτσιου)

Σερρών 17.00 Ίκαροι Σερρών-ΧΑΝΘ Ντόγκας-Μελανίδης-Χρυσάφης (Δραγκίογλου)

Γ’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή ΑΕ-ΑΣ Σφήκα Αμαλιάδας Ζακεστίδης-Αδαμόπουλος Κ. (Πίγκας)

ΔΑΚ Τρίπολης 15:30 ΣΔΥ Τρίπολης-ΓΣ Εργοτέλης Ελ Ανύ-Θεοδοσόπουλος (Γιαλικάρης)

ΕΑΠ 17.00 ΕΑ Πατρών-ΣΚ Καλαμάτα Μηλαπίδης-Κάννης (Θεοδωρόπουλος)

Γλαύκου 17.00 ΑΟ Γλαύκος-ΑΟ Αίολος Αγυιάς Καρπάνος-Λιώνας (Κώστης)

Κυπαρισσίας 14.00 ΓΑΕΤ Δίων ο Κυπαρισσεύς-Διαγόρας Ρόδου Λάμπος-Λιαρομάτης (Ηλιόπουλος Σπ.)

Ρεπό: Ήφαιστος Αχιλλέας ΣΦΑ

2ος Όμιλος

 

Μυτιλήνης 15.00 ΑΠΣ Παπάδος Γέρας-ΦΟ Βροντάδου Καλογριάς-Σπυρλιδάκης (Σαλαβός)

Παν. Σαλπέας 17.00 ΑΟΦ Πορφύρας-ΑΟ Δάφνης Ορφανός Ιορδ.-Ζαγούρης (Δραμεσιώτης)

Εσπέρου 17.00 ΑΕ Ίκαροι Καλλιθέας-ΑΕ Έξω Παναγίτσας Μαρουδιάς-Τσίγκου (Ευστρατίου)

Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ-ΑΟΝΣ Μίλων Ντάνος-Μαρίγλη (Μάρης)

Γ. Παπασιδέρης 17.00 ΓΣ Κορωπίου-Τελεθριακός ΑΣ Χατζημάρκος-Τσικριτσάκη (Παπαδόπουλος Στ.)

3ος Όμιλος

 

Μυκόνου 14.30 ΑΟ Μυκόνου-ΑΟ Πεύκης Μαυρέλης-Καρακωνσταντόπουλος

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-ΑΣ Τήρων Αγ. Θεοδώρων Μπακετέα-Βαλούρδος (Σταματόπουλος)

Α Μοσχάτου 12.30 ΑΟ Ελευθερία Μοσχάτου-ΑΕ Καρλοβάσου Καρανικόλα Ελ.-Ξυλάς (Άκελ)

Γαλανόπουλος 17.00 ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου-ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου Χουγιάζος-Πλατέλα (Μαυραντζάς)

Βυζαντινό Αθλ. Κέντρο 17.00 ΑΣ Πέρα-ΑΟΚ Χαλάνδρι Μπιτέρνας-Κηπώσης (Παππάς)

4ος Όμιλος

 

Αλμυρού 17.00 ΓΣ Αλμυρού-Λέων ΑΣ Μεσολογγίου Πιτσίλκας-Γιατρόπουλος

Παλαμά 17.00 ΓΣ Παλαμά Τιτάνες-ΓΣ Γόμφοι Ζαχαρής-Μπουγλος Ι.

5ος Όμιλος

 

Μίκρας Β’ 17.00 ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης-ΦΟ Αριδαίας Λάδας-Καρυπίδης (Δροσόπουλος)

Εκπ. Μαντουλίδη 18.00 ΜΑΣ Μαντουλίδης-ΑΟΚ Βέροιας Λυγούρας-Ιορδανίδης (Ανδρίτσος)

Καστοριάς 17.00 ΑΣ Καστοριάς-ΑΣ Άργος Ορεστικό Παπαγερίδης-Τοπαλίδης (Βόντζας)

Δ. Βικέλας 17.00 ΚΣ Αετοί Βέροιας-ΑΟ Ίκαροι Γιαννιτσών Σελεβός-Τσαρδούλιας (Καλότσης)

ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 ΦΣΦ Ο Αριστοτέλης-ΔΕΚΑ Ταρενίδης Κ.-Χατζημπαλίδης (Παπαπέτρου)

6ος Όμιλος

 

ΓΣ ΒΑΟ Μ. Γκράτσιος 18.00 Βυζαντινός ΑΟ-Απόλλων Καλαμαριάς Δέλλας-Κώννης (Αστρεινίδης)

Αλ. Μπαλτατζής 17.00 ΓΣ Αρίων Ξάνθης-ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02 Σαρακενίδης-Κωνσταντινέλλης (Σαλικίδης)

ΕΑΚ Αμπελοκήπων 18.00 ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων-ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης Τσαούση-Παπαδόπουλος Γρ. (Παραλυκίδης)

Λαζ. Παπαδόπουλου 18.00 Σταυρούπολη ΕΚ-ΣΑΑΚ Ανατόλια Παπαθανασίου Κ.-Δικταπανίδης (Τζιοπάνος)

Ιωνίας 17.00 ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας-ΑΟ Γαλάτιστας Ηλιόπουλος-Θρασυβουλίδης (Σακελλαρίου)

Α1 Γυναικών

Μοσχάτου 17.00 Ελευθερία Μοσχάτου-Σπόρτιγκ Αποστολίδης-Λαζόγκα-Τούσης (Παπαδόπουλος Κ.)

Εσπέρου 12.30 Εσπερίδες Καλλιθέας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Σκαλτσής-Κιουλάφας-Γεράνιος (Μπουρνάς)

Λευκάδας 14.00 Νίκη Λευκάδας-ΠΑΣ Γιάννινα Καρακάσης-Μακρόπουλος-Μαρινάκης (Κανελλόπουλος)

ΣΕΦ Αιθ. 5 15.00 Ολυμπιακός-Δάφνη. Αγ. Δημητρίου Λαζαρίδης-Γαρινή-Λεβεντάκος (Τζουβάρας)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΟΑ Χανίων Κωνσταντινίδου-Καραμπιτσάκος-Τσακιράκη (Ζερβούδης)

Α2 Γυναικών

 

1ος Όμιλος

Ναυπλίου 13.00 Οίαξ Ναυπλίου-Φοίνιξ Πειραιά Χαϊνά-Τσάλλας (Μαυραντζάς)

Τρίπολης 13.00 Άμιλλα 2000-Αιγέας Χίου Κωστής-Πλέγας (Γιαλικάρης)

Άργους 13.00 ΑΟ Άργους Οι Δαναοί-Ατρόμητος Πειραιά Τσουβάλης-Τσουρή (Τρίγκα)

Α’ Ηλιούπολης 13.00 Ηλιούπολη-Εύνικος Ραπτογιάννης-Εφραιμίδης (Σαμαρτζή)

Τέντα 12.00 Άρις Καλαμάτας-Θησέας Κουτσοδήμος-Μπαβέλας (Μακαρούνης)

2ος Όμιλος

Μ. Λιούγκας 13.00 Τερψιθέα-Σαντορίνη Αντωνίου-Τσαταλλιού (Ζερβούδης)

Υμηττού 18.00 Αμύντας-Πρωτέας Βούλας Παπαγεωργίου-Καλαρέμας (Μπουρνάς)

Μελισσίων 14.15 ΚΑΟ Μελισσίων-ΑΕΚ Περιστερίου Ανδρεόπουλος-Γαραντζιώτης (Ζερδεβάς)

Αγ. Κήρυκου 11.00 Ίκαρος Ικαρίας-Αγ. Παρασκευή Δημουλάς-Κουλουμπαρίτσης

Ρεπό: Αθηναϊκός

3ος Όμιλος

ΜΕΝΤ 13.00 ΜΕΝΤ-Ολύμπια Λάρισας Γιαννούλης Στ.-Τσάλλας (Φωτιάδης)

Αγρινίου ΜΚ 16.00 Αργοναύτες-Πιερικός Αρχέλαος Ντίνγκο-Σταμπουλής (Πατσαντζόπουλος)

4ος Όμιλος

Χρ. Χριστοδούλου 13.00 Ασπίς 2001 Ξάνθης-Ηρακλής Ξενικάκης-Ράπτης (Χριστοδούλου)

Ηλ. Τριανταφυλλίδης 14.45 Πανόραμα-Παναθλητικός Μπαχτσεβανόπουλος-Μιχέλης Θρ. (Αχταρίδης)

Ιερισσού 13.00 Ιερισσός 99-Απόλλων Καλαμαριάς Χάνος-Καρυπίδης (Ιωαννίδου)

Αλ. Δημόγλου 12.30 Οι Πάνθηρες-Πυλαία Παπαδόπουλος Κ.-Μιχέλη Ευαγγ. (Στουπίδης)

Αλεξάνδρειο 13.00 Άρης-Πανσερραϊκός Λυγούρας-Ιορδανίδης (Λαδόπουλος)

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
  • Τελευταία Νέα
Scroll to Top