4ος ΟΜΙΛΟΣ
Τα αποτελέσματα
Σπάρτακος Ιωαννίνων-Αναγέννηση Καρδίτσας 83-78(τελικό)
ΓΣ Αμπελώνα-Ολυμπιακός Βόλου 20-12(10), 40-25(20), 66-52(τελικό)
Αναγέννηση Λαμίας-Τιτάνες Παλαμά (αναβλήθηκε)
ΓΣ Γόμφοι-ΓΣ Αλμυρού 79-75(63-63)
Λέων Μεσολογγίου-ΑΓΣ Ιωαννίνων 64-82
Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου
Η βαθμολογία
1) ΓΣ Γόμφοι 4 149-130 19
2) ΓΣ Αλμυρού 3 136-131 5
3) ΑΓΣ Ιωαννίνων 2 82-64 18
4) ΓΣ Αμπελώνα 2 66-52 14
5) Σπάρτακος Ιωαννίνων 2 83-78 5
6) Λέων Μεσολογγίου 2 116-143 -27
7) Αναγέννηση Καρδίτσας 1 78-83 -5
8) Ολυμπιακός Βόλου 1 52-66 -14
9) Τιτάνες Παλαμά 1 55-70 -15
10) Αναγέννηση Λαμίας 0 0-0 0
11) Αχέρων Καναλακίου 0 0-0 0
*Ολυμπιακός Βόλου, Αναγέννηση Καρδίτσας, ΓΣ Αμπελώνα, Σπάρτακος Ιωαννίνων και ΑΓΣ Ιωαννίνων έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο, ενώ Αναγέννηση Λαμίας και Αχέρων Καναλακίου από δύο.
Η επόμενη αγωνιστική (3η, 1/11)
ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΓΣ Γόμφοι
ΓΣ Αλμυρού-Αναγέννηση Λαμίας
Τιτάνες Παλαμά-ΓΣ Αμπελώνα
Ολυμπιακός Βόλου-Σπάρτακος Ιωαννίνων
Αναγέννηση Καρδίτσας-Αχέρων Καναλακίου
Ρεπό: Λέων Μεσολογγίου
Λέων Μεσολογγίου-ΑΓΣ Ιωαννίνων 64-82
Δεκάλεπτα: 19-21, 41-43, 52-59, 64-82
Διαιτητές: Λιότσιος-Ασημακάκη
Λέων Μεσολογγίου (Φαράντος): Γεωργούλας 15(2), Τσαπατόρης 11(3), Παπαθανασόπουλος 2, Ξηρός 11(1), Σταμούλης Χ. 2, Σταμούλης Γ. 9(1), Λειβαδάς 14(3), Πάσσιος, Ζαρζάνης, Δρόσος, Βλάχος., Ντάλας.
ΑΓΣ Ιωαννίνων(Τσουκανέλης-Γιάτσιος): Γιωτάκης, Σιδηρόπουλος, Νταβουλτζόπουλος 8, Κολότσιος 13(3), Καννής 13, Αντωνίου, Ιωακειμίδης 26(3), Αποστολίδης, Μαντζιός 22(2), Στύλος, Φίλιος, Παππάς.
Σπάρτακος Ιωαννίνων-Αναγέννηση Καρδίτσας 83-78
Δεκάλεπτα: 24-24, 49-41, 67-62, 83-78
Διαιτητές: Μελανίδης-Χατζηκώστας
Σπάρτακος Ιωαννίνων (Παππάς): Ζαμπέτης 8, Βαράκας, Μπαζάκας 7, Δήμος 12, Πρεμέτης 8, Σταυρόπουλος 16, Κύρκος, Πανταζής 2, Μάντζιος 4, Θώδης 10, Λαμπρόπουλος 16, Τζίμας.
Αναγέννηση Καρδίτσας (Κρομμύδας): Παπανδρέας, Ψυχογιός 9, Μπέφας, Γεωργαντζάς 16, Σαββόγλου, Τουφεξής, Αργύρης 13, Αντωνίου 14, Καλλιάρας 18, Κακκαβάς, Νότος 8.
ΓΣ Αμπελώνα-Ολυμπιακός Βόλου 66-52
Δεκάλεπτα: 20-14, 40-25, 55-36, 66-52
Διαιτητές: Κάννης-Διαμαντής
ΓΣ Αμπελώνα (Γιαννόπουλος): Μπαμπανάτσας 13(2), Χαιρετίδης 8, Κονδυλόπουλος 6, Κοτσώνας 6, Κυριακόπουλος 5, Αποστολάκης 6, Αναγνωστόπουλος 8, Σπυρόπουλος 12(2), Πασχάλης 2, Παλάσκας, Καραγιάννης, Γερονάτσος.
Ολυμπιακός Βόλου (Βλιώρας): Ιλτσογλου 16, Τσιακλάγκαλος 10(1), Καραμήτσος 6(2), Ευαγγελινός 14(2), Σταθούρος 4, Μούμογλου 2, Σιμάκης, Παρασκευάς.
5ος ΟΜΙΛΟΣ
Τα αποτελέσματα
ΔΕΚΑ-Αετοί Βέροιας (αναβληθηκε)
Ικαροι Γιαννιτσών-ΑΣ Καστοριάς (αναβλήθηκε)
Αργος Ορεστικό-ΜΑΣ Ε. Μαντουλίδης (αναβλήθηκε)
ΑΟΚ Βέροιας-Ναύαρχος Βότσης (αναβλήθηκε)
ΦΟ Αριδαίας-Αριστοτέλης Φλώρινας 45-34(20), 74-55(30), 91-82(τελικό)
Η βαθμολογία
1) ΦΟ Αριδαίας 4 176-160 16
2) Αριστοτέλης Φλώρινας 3 168-151 17
3) Αετοί Βέροιας 2 79-67 12
4) ΑΣ Καστοριάς 2 64-55 9
5) ΑΟΚ Βέροιας 2 77-75 2
6) ΜΑΣ Ε. Μαντουλίδης 1 75-77 -2
7) Ναύαρχος Βότσης 1 78-85 -7
8) Αργος Ορεστικό 1 55-64 -9
9) Ικαροι Γιαννιτσών 1 67-79 -12
10) ΔΕΚΑ 1 60-86 -26
*ΦΟ Αριδαίας και Αριστοτέλης Φλώρινας έχουν ένα παιχνίδι περισσότερο.
Η επόμενη αγωνιστική (3η, 1/11)
Ναύαρχος Βότσης-Αργος Ορεστικό
ΜΑΣ Ε. Μαντουλίδης-Ικαροι Γιαννιτσών
ΑΣ Καστοριάς-ΔΕΚΑ
Αετοί Βέροιας-Αριστοτέλης Φλώρινας
ΦΟ Αριδαίας-ΑΟΚ Βέροιας
ΦΟ Αριδαίας-Αριστοτέλης Φλώρινας 91-82
Δεκάλεπτα: 24-18, 45-34, 74-55, 91-82
Διαιτητές: Δέλλας-Φίλλιος
ΦΟ Αριδαίας (Τζιβάνης-Αναστασιάδης): Παπαδόπουλος, Γιώρτσιος 6(2), Φόρογλου 11(2), Τοπαλίδης, Θωμαϊδης 16, Πετρούδης, Μακρόπουλος 16(3), Γκαβέζος 18(2), Αμπάρης, Καραμπέκης 19(1), Κανονίδης, Μπακιρτζής 5.
Αριστοτέλης Φλώρινας (Μουρουζίδης): Παπαδόπουλος, Ντρίζα Τ., Ματούλας 6(2), Ντρίζα Ε., Γκόνος 10(1), Ναϊπλής, Γουάμπα 6, Πεταλωτής 27(4), Τασιούδης, Μανδαλάκης 15(1), Τσιάμης 5, Σαρρής 13(2).
6ος ΟΜΙΛΟΣ
Τα αποτελέσματα
ΑΟ Γαλάτιστας-Σταυρούπολη 62-81(χθες)
Ανατόλια-Ελπίδα Αμπελοκήπων (αναβλήθηκε)
Ασπίδα Ξάνθης-Αρίων Ξάνθης (αναβλήθηκε)
Ζέφυρος-Απόλλων Καλαμαριάς 25-16(10), 42-30(20), 64-43(30), 85-58(τελικό)
ΒΑΟ-ΚΑΟ Δράμας (αναβλήθηκε)
Ρεπό: Ιωνικός Ιωνίας
Η βαθμολογία
1) Σταυρούπολη 3 157-148 9
2) Ζέφυρος 3 141-134 7
3) Αρίων Ξάνθης 2 76-56 20
4) Ιωνικός Ιωνίας 2 79-64 15
5) Ανατόλια 2 86-76 10
6) ΒΑΟ 2 72-67 5
7) Ασπίδα Ξάνθης 2 61-56 5
8) Απόλλων Καλαμαριάς 2 125-157 -32
9) ΑΟ Γαλάτιστας 2 126-160 -34
10) Ελπίδα Αμπελοκήπων 1 56-61 -5
11) ΚΑΟ Δράμας 0 0-0 0
*Σταυρούπολη, Ζέφυρος, Απόλλων Καλαμαριάς και ΑΟ Γαλάτιστας έχουν ένα παιχνίδι περισσότερο, ενώ ο ΚΑΟ Δράμας ένα λιγότερο.
Η επόμενη αγωνιστική (3η, 1/11)
ΚΑΟ Δράμας-Ζέφυρος
Απόλλων Καλαμαριάς-Ασπίδα Ξάνθης
Αρίων Ξάνθης-Ανατόλια
Ελπίδα Αμπελοκήπων-ΑΟ Γαλάτιστας
Σταυρούπολη-Ιωνικός Ιωνίας
Ρεπό: ΒΑΟ
Ζέφυρος-Απόλλων Καλαμαριάς 85-58
Δεκάλεπτα: 25-16, 42-30, 64-43, 85-58
Διαιτητές: Αγραφιώτης Γρ.-Καντερές
Ζέφυρος (Δεμερτζής) Τσέκος 2, Πάρος 14(1), Γιαννάκης 7(1), Δουβής 11(2), Κανάρας 8, Ντινάκης 14, Μπακάλης 14, Κώνστας, Δεληγκάρης, Τσίγκας Π.-Ρ. 15(1).
Απόλλων Καλαμαριάς (Πολυμένης): Πετρίδης 6, Γκαντίδης, Σμυρλής 12, Μακούλης 5, Αναστασάκης 3(1), Συμεών 2, Λεμονίδης, Λαγός 2, Κιουρτζίδης 13, Ζαφειρούδης, Φωτιάδης 7, Μπαγκντασαριάν 8.