Α1 Ανδρών
Παναθηναϊκός-Κολοσσός 14-13, 21-19, 47-34, ΗΜΙΧΡΟΝΟ, 50-37, 82-53, 94-64. 107-66 ΤΕΛΙΚΟ
Α2 Γυναικών
ΒΟΡΡΑΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ 45-65 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 53-38 ΤΕΛΙΚΟ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 62-55 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 74-59 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 71-39 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 40-66 ΤΕΛΙΚΟ
ΝΟΤΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΧΑΝΙΑ 70-53 ΤΕΛΙΚΟ
16:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ-Π. ΦΑΛΗΡΟ 58-67 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ- ΔΑΦΝΗ 45-60
19:30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
Β ΕΘΝΙΚΗ
ΒΟΡΡΑΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ 21-15 στο 10′, 37-33, ΗΜΙΧΡΟΝΟ, 54-48 στο 33΄, 73-64 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΓΡΙΝΙΟ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑ 23-32, τραυματίστηκε ο Τοπουζίδης του Ιωνικού, έχει κάταγμα, ΠΑΡΑΤΑΣΗ, 77-76 ΤΕΛΙΚΟ, ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΥΣ
17:00 Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
20:00 ΑΕΛ- ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ 14-9 στο 10′, 35-24 ΗΜΙΧΡΟΝΟ, 52-33, 58-35, 66-40 ΤΕΛΙΚΟ
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΣΤΡΑΤΩΝΙ 25-15, 35-30 ΗΜΙΧΡΟΝΟ, 49-54, 74-82 TEΛΙΚΟ
ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΓΣΛ 19-22, 33-40 ΗΜΙΧΡΟΝΟ, 51-63, 69-79 ΤΕΛΙΚΟ
ΝΟΤΟΣ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 54-43, 70-67 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΠΑΓΟΥ-ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 54-54, 70-71 ΤΕΛΙΚΟ
ΚΟΡΩΠΙ-ΧΟΛΑΡΓΟΥ 59-66, 72-81 ΤΕΛΙΚΟ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 41-20, 50-28, ΗΜΙΧΡΟΝΟ, 64-53, 84-64 ΤΕΛΙΚΟ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 32-34, 58-56, 69-70 ΤΕΛΙΚΟ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 24-29, 64-49, 60-68 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 20-17, 41-49 HMIΧΡΟΝΟ, 61-71, 82-91 ΤΕΛΙΚΟ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΜΥΝΤΑΣ 29-43, 51-73 ΤΕΛΙΚΟ
Γ ΕΘΝΙΚΗ
ΒΟΡΡΑΣ
1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
17:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ
17:00 ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ
17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΜΕΛΙΚΗ
17:00 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
17:00 ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
17:00 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ- ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
18:00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ-ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
18:00 ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2-ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ.
18:00 ΓΕΦΥΡΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
18:00 ΒΑΟ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ
18:00 ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΧΑΝΘ
ΝΟΤΟΣ
1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
17:00 ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 0-0
17:00 ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 0-0
17:00 ΓΛΑΥΚΟΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.
17:00 ΠΕΝΤΕΛΗ-ΠΟΛΙΣ
17:00 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ-ΑΚΡΑΤΑ
ΦΕΑ ΝΦ – ΚΑΟΚ 40-46 στο 30′, 46-63 ΤΕΛΙΚΟ
17:00 Ν. ΙΩΝΙΑ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ
2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
17:00 ΚΥΔΩΝ- ΤΡΙΤΩΝ
17:00 ΜΑΡΟΥΣΙ- ΗΡΟΔΟΤΟΣ
17:00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΚΑΔΜΟΣ
17:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ- ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 63-74 ΤΕΛΙΚΟ
17:30 ΚΑΠ-ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΣΠΟΡΤΙΓΚ -ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 46-47, 56-52 ΤΕΛΙΚΟ
Πηγές: esake.gr, basket.gr, superbasket.gr, infobasket.gr, tsiotras.blogspot.gr