Α1 Ανδρών
Σάββατο 6 Οκτωβρίου
ΠΑΟΚ 15.45 ΠΑΟΚ-Ρέθυμνο Κορομηλάς-Σώμος-Τσώνος (Γκούμας)
Α. Παπανδρέου 18.00 Περιστέρι-ΑΕΚ Παπαπέτρου-Παναγιώτου-Μαγκλογιάννης (Βιδάλης)
Βενετόκλειο 15.45 Κολοσσός Ρ.-Προμηθέας Π. Καρακατσούνης-Μπήτης-Ανδρικόπουλος (Βιτζηλαίος)
ΟΑΚΑ (κθ) 17.00 Παναθηναϊκός-Ήφαιστος Λήμνου Αναστόπουλος Π.-Συμεωνίδης-Λόρτος (Μουζάκης Στ./Ορφανός)
Κυριακή 7 Οκτωβρίου
ΚΓ Λαυρίου 18.00 Λαύριο-Άρης Μάνος-Τσαρούχα-Σταματόπουλος (Ελευθεριάδης)
ΣΕΦ 17.00 Ολυμπιακός-Χολαργός Σχινάς-Ψαριανός-Μαλαμάς (Παλάτος)
Ν. Σμύρνης 18.00 Πανιώνιος-Κύμη Πουρσανίδης Γ.-Δεσλής-Πουρσανίδης Κ. (Ντάβαρης)
Α2 Ανδρών
Σάββατο 6 Οκτωβρίου
Καστοριάς 17.00 Καστοριά-Χαρίλαος Τρικούπης Ευφραιμίδης-Σιμητόπουλος-Ξέρας (Βόντζας)
Περιβόλας 17.00 Απόλλων Π.-Ιωνικός Ν. Παφίλης-Αναστόπουλος Α.-Παντελίδης (Θεοδοσόπουλος)
Αγ. Θωμά 17.00 Μαρούσι-Καβάλα Κατραχούρας-Πιτσίλκας-Χαλαμπαλάκης (Άκελ)
Καρδίτσας 17.00 Καρδίτσα-Κόροιβος Ξενικάκης-Τζίμα-Τζιοπάνος Ν. (Τέγα)
Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Ηρακλής 2017 Τζαφλέρη-Καλογερόπουλος Λ.-Ζαχαρής (Δούκας)
Π. Σαλπέας 14.00 Εθνικός-Ιπποκράτης Δημόπουλος-Κωνσταντινίδου-Καρπάνος (Τεφτίκης)
Υμηττού 17.00 Αμύντας-Διαγόρας Δρ. Καλδίρης-Θεονάς-Κάρδαρης (Ντίνος)
Τετάρτη 10 Οκτωβρίου
Αγ. Παύλου Καλ. 17.00 Ευρώπη Πευκ.-Ερμής Αγιάς –
Β’ Εθνική Ανδρών
Κυριακή 7 Οκτωβρίου
1ος Όμιλος
Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Β.-Δάφνη Δ. Αποστολίδης-Τσαχάκης (Τζουβάρας)
Νέας Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Πανερυθραϊκός Θεοδωρόπουλος Ρ.-Στρέμπας (Ζερδεβάς)
Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Ρίζος-Νάστος (Κωστής)
Μετς 17.00 Παγκράτι-Έσπερος Σκούτας-Μπούκας (Λιμνιάτης)
Ιλίου Β 17.00 Ένωση Ιλίου-Τρίτων Μαγκουνής-Πολυχρόνης (Σταύρου)
2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-Μανδραϊκός Ζακεστίδης-Μηλαπίδης (Παπαδόπουλος Στ.)
Δαϊς 17.00 Δούκας-Οίαξ Ναυπλίου Μπανασάκης-Χριστινάκης (Παπαδόπουλος Κ.)
Παπάγου 17.00 Παπάγου-ΚΑΟ Κορίνθου Κυριακόπουλος-Τσιμπόυρης (Φαλούκας)
2ος Όμιλος
Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Ελευθερούπολη Τσουμαχίδης-Καρακώστας (Παραλυκίδης)
Βικέλας 17.00 Φίλιππος Β.-Ανατόλια Φακίτσας-Γερακίνης (Μελανίδης)
Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Ερμής Λαγκαδά Τσιαπλής-Κατωτικίδης (Μπέστιας)
Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-Προποντίδα Χαλκηδόνα Παπαγερίδης-Χατζηχαρίσης (Τσοπουρίδης)
Πεύκων 17.00 Μαχητές Πειραματικό Πεύκων-Έσπερος Λαμίας Ντούρας-Μπακάλης (Τζιοπάνος Ιωάν.)
Ν. Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-Στρατώνι Κοϊμτζόγλου-Αγραφιώτης Τζ. (Μόρφη)
Νεάπολης Θ. 17.00 Μακεδονικός-Φαίακας Ελευθεριάδης-Δημάδης (Αστρεινίδης)