Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές για τα εθνικά πρωταθλήματα. Πιο αναλυτικά:
A2
Σάββατο 9 Μαρτίου
Μετς Α 17.00 Παγκράτι-ΣΕΦΑ Αρκαδικός Παφίλης-Κοτσιμπός-Επιτροπάκης (Καρούσης)
Κατσιμήδιο 17.00 Αίολος Τρικάλων-Νίκη Βόλου Πανταζής-Σιμητόπουλος-Θεοδώρου (Τσιργουλας)
ΔΑΚ Σερρών 17.00 Ίκαροι Σ.-Δόξα Λευκάδας Λαζαρίδης-Δεληγιαννίδης-Τζιβελεκίδου (Κυμιατζής)
Ν. Κηφισιάς 17.00 Ν.Κηφισιά-Ερμής Λαγκαδά Ξενικάκης-Ξάνθος-Σαλαβός (Σγούρος)
Λίντο 16.00 Ηράκλειο-Κόροιβος Αμαλιάδας Τσώνος Β-Μπίκας-Παπαφωτίου (Τζωρτζάκης)
Λαυρίου 17.00 Λαύριο-ΟΦΗ Τσούνας-Νικολούλης-Κοντίλης (Μπουρνάς)
Ζωγράφου 17.00 Φιλαθλητικός-ΚΑΠ Καλδίρης-Ανδρικόπουλος-Σκούτας (Κορασίδης)
Β’ ΕΘΝΙΚΗ
Κυριακή 10 Μαρτίου
Όμιλος Νότου
Περάματος 17.00 ΓΣ Ερμής Περάματος-Κρόνος Αγ. Δημ. Παπανικολάου (Αθ)-Λαζαρίδης (Αθ) (Τσάμης)
Στρέφη 17.00 Αετός-Έσπερος Μπλέτσας-Γερακίνης (Μακρίδης)
Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Ένωση Ιλίου Μαλανδρής-Σιώκας (Χασάπης)
Χολαργού 17.00 Χολαργός-Δούκας Ντάβαρης-Διμπινούδης (Λημνιάτης)
Ν.Ερυθραίας 17.00 Πανερυθραϊκός-ΑΕΚ Καραβίτης-Παπαθανασίου (Παπαδόπουλος Κ)
Νήαρ Ηστ 17.00 Νήαρ Ηστ-Χαλκίδα Πιτσίλκας Μ-Λιότσος (Μαυρουδής)
Όμιλος Βορρά
ΔΑΚ Πεύκων 17.00 Μαχητές Δόξα Π.-Μεταμόρφωση Β. Τατούδης-Καρακατσανίδης (Τζιοπάνος)
Αρναίας 17.00 ΣΑ Στρατωνίου-Ανατόλια Παπαδόπουλος Θ-Παπανικολάου (Λαδένης)
Διαβατών 17.00 Ιωνικός Ιων.-Μαρούσι Ταρενίδης Κ-Ελευθεριάδης (Φωτιάδης)
Κατερίνης ΣΣ 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-ΜΕΝΤ Θωμόπουλος-Τσιαπλής (Βάτσιος)
Ζ.Αλεξάνδρου 15.00 Ιωνικός ΝΦ-Φίλιππος Β. Δημόπουλος-Μακρής (Ζώης)
ΔΑΚ Ευόσμου 14.00 Αίας Ευόσμου-Αιγάλεω Ταρενίδης Στ.-Τσουμαχίδης (Πολυχρονίδης)
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ
Κυριακή 10 Μαρτίου
1ος Όμιλος Νότου
Τέντα 17.00 Καλαμάτα 1980-Ολυμπιονίκης Τσάτσης-Μελής (Γιαλικάρης)
Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Αγρίνιο Παπαγιαννόπουλος-Χρηστίδης Π. (Αθανασίου)
Λουτρακίου 14.30 Ποσειδών Λουτρ.-Ζάκυνθος Τσαρούχα-Ραχιώτης (Πετρόπουλος)
Εθν. Αντίαστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-Εθνικός Θεοδωρόπουλος-Ζακεστίδης (Μίχας)
Ν.Περκίζας 17.00 Χαλάνδρι-Γαλάτσι Μπούκας-Φραγκούλη (Κουλούρης)
2ο Λ. Αμαρουσίου 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Κρανίδι Σπυρόπουλος Α-Νάστος (Παππάς)
2ος Όμιλος Νότου
1ου Γυμν. Κορωπίου 12.00 Κορωπί-Πολυκράτης Καρακάσης-Κυριακόπουλος (Φαλούκας)
Μίλωνα 17.00 Μίλωνας-Πεντέλη Αποστολίδης-Κάρδαρης (Σακελαρίου)
Λιβαδειάς 17.00 Λιβαδειά-Ιωνικός Ν. Τσώνος Μ-Μαντήλας (Χριστοδούλου Γ)
Χαλκιά-Αναστ/δη 12.00 Παναγίτσα-Παπάδος Γέρας Μανουσόπουλος-Σπυρόπουλος Σπ (Χρήστου)
1ος Όμιλος Βορρά
Παλαμά 18.00 Τιτάνες Παλαμά-Φοίνιξ Λάρισας Συμεωνίδης-Λόρτος (Τέγα)
Β΄ΔΑΚ Κιλκίς 18.00 Αετός Κιλκίς-Αργοναύτης Σαλικίδης-Λαμπρίδης (Δεπούδης)
ΒΑΟ 18.00 Βυζαντινός-Ηρακλής Κοζ. Ρούκας-Παπαγεωργίου (Μηνοβγιούδης)
ΔΑΚ Κοζάνης 18.00 Διόσκουροι Κοζ-Πρωτέας Γρεβ. Τσιρτσιμάλης-Σιταρίδης (Κηπουρίδης)
Αλκαζάρ 18.00 Αστέρας Λάρ.-Ιωάννινα Τζίμα-Τσοκόλης (Μπεκιάρης)
ΔΑΚ Αριδαίας 18.00 Αριδαία-Άργος Ορ. Αγορογιάννης-Παπαδημητρίου (Κοντόζης)
2ος Όμιλος Βορρά
Δράμας 18.00 Τιτάνες Δρ.-Ν.Μαρμαρά Παπαγερίδης-Μυσιρλής (Λαμπρίδης)
Αλεξάνδρειο 18.00 Μακάμπη-Αναγέννηση Φλ. Μοσχοτόγλου-Φουτζήλας (Αστρεινίδης)
ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-ΧΑΝΘ Παργιαννόπουλος-Ζάχαρης (Τσανίδης)
Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Ορφέας Ν.Σκοπού Νάκας-Ζέρβας (Παπαγεωργίου)
ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-Αγ.Βαρβάρα Κατωτικίδης-Καρακώστας (Λαδόπουλος)
Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Ευρώπη Πευκ. Φακίτσας-Πιτσίλκας Β. (Παραλικίδης)
Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Σάββατο 9 Μαρτίου
Εργάνης 16.00 Αθηναϊκός-Άρης Θ. Μαρνελάκης-Φάκαρος (Μακρυγιάννης)
ΕΑΚ Γλυφάδας 16.00 Τερψιθέα Γλ.-Ελληνικό Μαραμής-Στρέμπας (Δραμεσιώτης)
Εσπέρου Καλ. 16.00 Ίκαρος Καλ.-Παναθηναϊκός Παυλόπουλος-Τσαχάκης (Νάκος)
Αγ.Δημητρίου (νέο) 16.00 Κρόνος-Αστέρας Εξ. Πόντας-Ουσταμπασίδης (Πετράκης)
3ο ΚΓ Άνω Λιοσίων 16.00 ΔΑΣΑΛ-Ολυμπιακός Β. Κρεσταινίτης-Σοφιανόπουλος (Χαρεμής)
Κυριακή 10 Μαρτίου
ΠΑΟΚ 12.00 ΠΑΟΚ-Πανιώνιος Ντούρας-Δημάδης (Ανδρίτσος)
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Όμιλος Νότου
Κυριακή 10 Μαρτίου
Σπόρτιγκ 12.00 Σπόρτικγ-Ν.Κηφισιά Καλογερόπουλος-Γιακείμη (Τζουβάρας)
Ιχθυόσκαλας 12.00 Φάρος-Κώων Ιπποκράτης Παπαδημητρόπουλος-Μορφωπός (Βαρυπάτης)
Ροιτικών 14.00 Παραλία-Πρωτέας Β. Γιώτη-Νικητόπουλος (Σπυρόπουλος Μ)
Μελισσίων (νέο) 12.00 Μελίσσια-Αγ.Παρασκευή Γκαμήλη-Πλιάκας (Νικολαϊδης)
Ν.Φιλαδέλφειας 12.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Άμιλλα 2000 Θεοδωρόπουλος Κ-Αναγνωστοπούλου (Παπαδόπουλος Στ.)
Όμιλος Βορρά
Κυριακή 10 Μαρτίου
Συκεών 14.00 Παναθλητικός-Νίκη Λευκάδας Κατρακάρης-Μυλωνίδης (Ζεκερίδης)
Ιβανώφειο 13.00 Ηρακλής-Γιάννινα Κοντογιάννης-Κυριακάκης Φιλ (Γκιουζέλης)
Κραχτίδη 13.00 Τιτάνες Δρ.-Αναγέννηση ΝΡ Μελανίδης-Ντόγκας (Λιρίδης)
Σάββατο 9 Μαρτίου
Μίκρας Β 19.00 Απόλλων Καλ.-Πυλαία Τριανταφυλλίδης-Βόρδος (Αχταρίδης)
Κυριακή 10 Μαρτίου
Καλαμαριάς 13.00 Ολύμπια Λάρ.-Σέρρες Μανιός-Ταξιλταρίδης (Παπαδημητρίου)