Το πανόραμα του κυπέλλου ανδρών της ΕΚΑΣΘ – Το πρόγραμμα των αγώνων Κυριακής-Δευτέρας

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ Αα΄ ΦΑΣΗ

Αα1 ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ-ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΜΑΣ 84-67

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ  Αβ΄ ΦΑΣΗ         

          

Αβ1 ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗ ΠΟ    70-65

Αβ2 ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ(ΝΕΩΝ)-ΠΕΡΑ ΑΣ 0-20(α.α.)

Αβ3 ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΣΚ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ  70-45

Αβ4 ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚ-ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ  79-81

Αβ5 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΟ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 0-20(α.α.)

Αβ6 ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓ.  61-45

Αβ7 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ.ΑΟ   63-45

Αβ8 ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-ΕΟΝΘ   66-47

Αβ9 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ.ΑΣ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝ.ΠΟΛΗΣ   96-25

Αβ10 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓ.ΑΠΣ-ΝΕΜΕΣΙΣ ΑΕΣ   62-52

Αβ11 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ   44-57

Αβ12 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝ.ΠΟΛ.-ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΣΚ  20-0(α.α.)

Αβ13 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ(ΝΕΩΝ)-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ  86-59

Αβ14 ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ(ΝΕΩΝ)-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ  20-0(α.α.)

Αβ15 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ     57-51

Αβ16 ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ  48-80

Αβ17 ΑΣ ΑΣΤΕΡΕΣ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ 20-0 (α.α.)

Αβ18 ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ ΑΟ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  65-48

Αβ19 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ    66-60

Αβ20 ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ   45-64

Αβ21 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ.ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ  0-20(α.α.)

Αβ22 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΜΑΣ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ  51-61

Αβ23 ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ.ΑΣ-ΕΛΒΕΤΙΑ ΚΟΘ 0-20(α.α.)

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ  Β΄ ΦΑΣΗ          

Β1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ

Β2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ     75-49

Β3 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ   72-66

Β4 ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ-ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ  72-58

Β5 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ(ΝΕΩΝ) 52-103

Β6 ΔΑΣΩ-ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ      48-57

Β7 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ    71-85

Β8 ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ

Β9 ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΚ

Β10 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ

Β11 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ    91-32

Β12 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ-ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΣΚ      52-71

Β13 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α.     0-20(α.α.)

Β14 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ– ΑΣ ΑΣΤΕΡΕΣ  59-51

Β15 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΑΣ-ΕΚΜΑΘΗΣΙΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο  64-68

Β16 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ ΑΜΣ-ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ ΑΟ

Β17 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΕΛΒΕΤΙΑ ΚΟΘ  70-53

Β18 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ  56-70

Β19 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΠΚΑ

Β20 ΠΕΡΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. ΑΣ

Β21 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ  78-51

Β22 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ-ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

B23 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ     71-38

B24 ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ    68-70

B25 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ      0-20(α.α.)

B26 ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΜΣ-ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ     20-0(α.α.)

B27 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ-ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

B28 ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ(ΝΕΩΝ)

B29 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ   20-0(α.α.)

B30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ  50-60

B31 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ

B32 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ

Οι αγώνες της Β’ Φάσης θα γίνουν στο διάστημα από 20/09/2021 έως 26/09/2021

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ  Γ΄ ΦΑΣΗ          

Γ1 Β27-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ

Γ2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ

Γ3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ

Γ4 Β22- ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ

Γ5 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α.-Β8

Γ6 Β20-ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΣΚ

Γ7 Β19- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ

Γ8 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ

Γ9 Β31-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ

Γ10 Β1-Β32

Γ11 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.-Β16

Γ12 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ(ΝΕΩΝ)

Γ13 ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΜΣ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ

Γ14 Β28-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο

Γ15 Β9-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ

Γ16 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ-Β10

Οι αγώνες της Γ’ Φάσης θα γίνουν στο διάστημα από 27/09/2021 έως 03/10/2021

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ  Δ΄ ΦΑΣΗ          

Δ1 Γ15-Γ1

Δ2 Γ12-Γ5

Δ3 Γ14-Γ6

Δ4 Γ13-Γ3

Δ5 Γ11-Γ2

Δ6 Γ8-Γ10

Δ7 Γ7-Γ9

Δ8 Γ16-Γ4

Οι αγώνες της Δ’ Φάσης θα γίνουν στο διάστημα από 04/10/2021 έως 31/10/2021

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ  ΦΑΣΗ            

Π1 Δ1-Δ2

Π2 Δ5-Δ7

Π3 Δ4-Δ6

Π4 Δ8-Δ3

Οι αγώνες της προημιτελικής Φάσης θα γίνουν στο διάστημα από 01/11/2021 έως 30/11/2021

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ               

Η1 Π2-Π1

Η2 Π3-Π4

Οι αγώνες της ημιτελικής Φάσης θα γίνουν στο διάστημα από 01/12/2021  έως 23/12/2021

 

ΤΕΛΙΚΗ  ΦΑΣΗ            

Τ1 Η2-Η1

 

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑΣ

Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων της για Κυριακή και Δευτέρα που είναι το εξής:

ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021

 

Β΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΠΚΑ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Κωστανάκη, Σακαλής, Παπαδόπουλος Κ

20:00 ΒΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ.ΑΣ ~ ΠΕΡΑ ΑΣ ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ

Γραμματεία:  Άντωγλου, Κολοκυθάς, Δαουλτζής

19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Κουρτελή, Τσολακίδης, Λιούτσιας

17:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ

Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη Α., Φωστηρίδου, Διμπιτούζης

ΔΕΥΤΕΡΑ 27 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021

 

Β΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ

21:45 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΔΩΝΗΣ

Γραμματεία:  Κουκουτζέλης, Σακαλής, Διμπιτούζης

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ~ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ράμπαντι, Μούστος, Βουδούρης

21:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ~ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ

Γραμματεία:  Τσολακίδης, Ευθυμίου Α., Ευθυμίου Κ

21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ~ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΣΚΡΙΝΟΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Τόλιου, Κωστανάκη, Καπνοπούλου

21:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ~ ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ ΑΟ η Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ.ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΦΩΚΑ

Γραμματεία:  Γκιαούρη, Κωστής, Λαζόγλου

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
  • Τελευταία Νέα
Scroll to Top