Β΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
21:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ~ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡ. ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΓΡΑΙΚΟΣ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Άντωγλου, Κεχαγιάς
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ.
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Καραμπίνας, Σακαλής
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΑΚ ΑΣ ΔΟΞΑ ~ ΜΑΟ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΙΩΑΝΝΟΥ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Ανανιάδης, Διμπιτούζης Αγ.
21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου
21:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Σακάρογλου, Αλεξανδρόπουλος, Βαρυτιμίδης
20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Μαρβάκη Ι., Χαλκίδης, Μαρβάκης
21:30 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ~ ΑΜΠΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Χατζέλης, Ηλιάσκος
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1) ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 2 75-41 34
2) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 67-54 13
3) ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ 2 69-57 12
4) ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ 2 63-53 10
5) ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ 2 67-58 9
6) ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗ 2 49-47 2
7) ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ 2 66-65 1
8) ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 1 65-66 -1
9) ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1 47-49 -2
10) ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 1 58-67 -9
11) ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ 1 53-63 -10
12) Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 1 57-69 -12
13) ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 1 54-67 -13
14) ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 41-75 -34
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
21:30 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ, ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Κάτσης, Σιωζόπουλος
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΜΠΑΊΟΣ
Γραμματεία: Τουκμενίδου, Κωνσταντικάκη, Δρακοπούλου
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Αλεβιζάτος, Κωστοπούλου
21:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Σωτηριάδου, Λιούτσιας
21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης, Βασιλείου
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1) ΒΑΣΙΛΙΚΑ 2 85-72 13
2) ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 2 65-52 13
3) Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 71-60 11
4) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 2 65-56 9
5) ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 2 79-74 5
6) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ 2 63-61 2
7) ΑΕΝ ΚΡΗΝΗΣ 2 64-63 1
8) ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 63-64 -1
9) ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 61-63 -2
10) ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 1 74-79 -5
11) ΒΕΡΓΙΝΑ 1 56-65 -9
12) ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 60-71 -11
13) ΜΕΝΤ 1 72-85 -13
14) ΑΚ ΑΣΤΕΡΙΑ 1 52-65 -13
Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΠΑΟΚ ΑΠΣ ΚΥΜ-ΜΑΛΓ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Λέκκα, Μήλιου, Πισκιούλης
21:00 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ. ~ ΜΥΘΟΙ 2007 ΧΑΛ. ΠΡΑΤΤΟΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α., Γρούτα, Κούδας
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ~ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Καλογιαννίδης, Σαραφοπούλου
21:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΔΑΊΚΟΥΔΗΣ Κ.
Γραμματεία: Κόνιαλη, Κούρφαλη, Μπάρμπας
21:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ~ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β.
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου, Αστερνός
21:45 25ο Δημ.Σχολ. ΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛ.
Γραμματεία: Μυσιρλή, Τερζίδης, Δαγδηλέλη
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Α., Κατρακυλίδου, Καλπακίδου
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΜΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤ. ~ ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Παπαθανασίου, Αρμάου
21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΣ ΠΕΡΑ ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Μπέλλου, Τσιρακίδου
21:00 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ~ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Σιουμάλα, Μούστος, Κοέν
21:20 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Δήμας, Βουλώνη, Κούλλιας
Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡ. ~ ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Κόντος, Μιχαηλίδου, Συμεωνίδης
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ~ I.C.B.S. 2009 ΤΕΜΕΛΚΟΥ, ΛΑΣΠΑ
Γραμματεία: Πολύζου, Φωστηρίδου, Στεφανίδου
21:30 ΠΑΝΟΡ/ΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΔΡΑΓΟΛΙΑΣ, ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Δαμάσκος, Τασιώνα, Λεονταρά
20:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ~ ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. ΤΣΟΥΛΗΣ, ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Ντουβαλέτης, Βασιλείου
Β ΄φάση ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ :
21:45 ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ~ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Γραμματεία: Νέδας, Σαράφης, Τσιουμλέκης
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ
21:00 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ., ΜΟΣΤΡΟΥΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι