Αλέξανδρος Συκεών 53
Ολυμπος Ελευθ. Κορδελιού 73
Δεκάλεπτα: 14-23, 22-48, 38-59, 53-73
Διαιτητές: Τσάνταλη-Γαβρίδης
Αλέξανδρος Συκεών (Ούλιος): Τσιγγέλης, Γιαννάκης 6, Κιρκινεζιάδης 5, Λεμοντζής 7(1), Τζέλος 11, Τιγκιρίδης, Ζλάκιος 9, Μπλαβάκης 2, Εσιρπέογλου 5, Παπαστεφάνου 8(2).
Ολυμπος Ελευθ. Κορδελιού (Χριστοφορίδης): Κοκονέση, Παπαδόπουλος 7(1), Συντρίδης 9(1), Παπαευαγγέλου 8, Μακαλέκας Δ. 2, Καλονικίδης, Μακαλέκας Ν. 5(1), Πούλιος 2, Καζαμίας 17(3), Τζελέπης, Σιδηρόπουλος 6, Κυριώτης 17(2).
Κεραυνός Ωραιοκάστρου 49
Αστέρας Κουκλουτζά 65
Δεκάλεπτα: 8-12, 19-31, 36-45, 49-65
Διαιτητές: Μπαχτσεβανόπουλος-Κυρίτσης
Κεραυνός Ωραιοκάστρου (Χονδρογεώργης): Χονδρογεώργης Χ. 1, Χονδρογεώργης Β., Τιγκλιανίδης Χ. 10, Βασιλόπουλος 6(2), Τσιροπούλης 4(1), Πετρίδης 9, Παπαδόπουλος 2, Τιγκλιανίδης Π. 7(1), Μπακιρτζίδης 10(2).
Αστέρας Κουκλουτζά (Τουλούμης): Γεράκης 5, Μηναϊδης 4, Δεμερτζής 11(1), Τουλούμης 28(4), Σιδεράς, Γκούμας 2, Λουτράρης 1, Παπαδόπουλος 2, Σταμπολίδης 6, Κωδωνάς 2, Ριζόπουλος 4, Ελευθεριάδης.
Χορτιάτης 57
Αριστοτέλης Σταυρού 48
Δεκάλεπτα: 14-12, 29-24, 36-31, 57-48
Διαιτητές: Βασιλόπουλος-Μαγή
Χορτιάτης (Φιρτινίδης Π.): Χατζηνικολάου 6(2), Στάμος, Τζώλος 14(2), Αργύρας 5(1), Αραμπατζής 7, Φιρτινίδης Χ. 2, Αλμπάνης 2, Καζαντζίδης 22, Κουκουρέλης.
Αριστοτέλης Σταυρού (Σαββίδης): Κωνσταντινάκης 2, Σάνκα 8(2), Τάντζος 6(2), Σαρρής, Κουτσιανούδης 3(1), Βούζος 6(1), Τσούλης 2, Σίμου 15(3), Φιντιρικάκης, Ταουκίδης 6.
Αμπελόκηποι Μενεμένη 59
Γαλαξίας Αδένδρου 61
Δεκάλεπτα: 13-14, 27-28, 46-40, 59-61
Διαιτητές: Αγραφιώτης Γρ.-Κομνηνόπουλος
Αμπελόκηποι Μενεμένη (Μαλτέζος): Αναστασιάδης, Μαστοράκης 6(1), Καραμπίδης 3(1), Βαλσαμίδης 15, Παπανίκος, Σαχινίδης 5(1), Μπακαβός 6, Νίκας 14(1), Παλιογιάννης 10(1), Επιτρόπου.
Γαλαξίας Αδένδρου (Μητακίδης-Γιαννάκης): Μασούτης 2, Ρούζιος 14(1), Παπαγκιντσίδης 6(2), Γιαννάκαρος 3, Βλάχος 12, Καλπαξής 11, Πλατανίτης 16(1), Μπένας, Ποντίκας.
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 64
ΔΑΣΩ 75
Δεκάλεπτα: 10-20, 25-38, 48-57, 64-75
Διαιτητές: Φούντζηλας-Καντερές
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου (Ηλιάδης-Μπρούσαλης): Αρβανίτης, Πετρίδης 22(2), Μπρούσαλης, Πυρετζής 8, Αναγνωστίδης 4, Τσιτσινάκης 4(1), Χριστάνης, Φωτακίδης 15, Σωτηράκογλου 3, Μπαχτσεβάνης 8.
ΔΑΣΩ (Ντούλης): Ατματζίδης 10, Τόττης 16, Γιαννάκης 1, Ανδριάς 12, Πιλάτος 17, Διαμάντης 19(1), Καλπίας.
Αρίων Σταυρούπολης 75
Δόξα Δρυμού 55
Δεκάλεπτα: 17-18, 42-33, 56-49, 75-55
Διαιτητές: Σιταρίδης-Φίλλιος
Αρίων Σταυρούπολης (Τσακίρης): Παπανικολάου 3(1), Βλάχος 15(1), Σιδηρόπουλος 12, Κοτζαμπάσης 9(1), Χατζηκωνσταντίνου 16, Τσαβλίδης 6, Ζηκούλης 12(1), Κωστόπουλος 2, Κλώνος, Μηνασίδης.
Δόξα Δρυμού (Παντελίδης): Δαμίγος 5(1), Καπίδης Π., Βίγλας 14, Μαραγγινός 5(1), Ζητάκης 10(1), Καϊβετζής 11(1), Γλαβάς 10.
Η βαθμολογία
1) Αρίων Σταυρούπολης 33 1324 996 328
2) Γαλαξίας Αδένδρου 32 1100 946 154
3) Ολυμπος Ελευθ. Κορδελιού 31 1278 981 297
4) Δόξα Δρυμού 27 1059 1064 -5
5) Ακαδημίες Πρωταθλητών 25 1006 974 32
6) Αστέρας Κουκλουτζά 25 1007 1010 -3
7) Αλέξανδρος Συκεών 25 1087 1043 44
8) Αριστοτέλης Σταυρού 23 886 927 -41
9) Αμπελόκηποι Μενεμένη 23 1009 1068 -59
10) Χορτιάτης 21 983 1114 -131
11) ΔΑΣΩ 20 973 1145 -172
12) Κεραυνός Ωραιοκάστρου 20 961 1158 -197
13) ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 19 949 1196 -247
*Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού, Ακαδημίες Πρωταθλητών, Αριστοτέλης Σταυρού, ΔΑΣΩ και Αστέρας Κουκλουτζά έχουν έναν αγώνα λιγότερο.
Η επόμενη αγωνιστική (19η, 15/2)
ΔΑΣΩ-Αλέξανδρος Συκεών
Ολυμπος Ελευθ. Κορδελιού-Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Αστέρας Κουκλουτζά-Χορτιάτης
Αριστοτέλης Σταυρού-Αμπελόκηποι Μενεμένη
Δόξα Δρυμού-Γαλαξίας Αδένδρου
Ακαδημίες Πρωταθλητών-ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Ρεπό: Αρίων Σταυρούπολης
Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΚ Αστέρια 67
Βεργίνα 60
Δεκάλεπτα: 15-6, 26-18, 49-30, 67-60
Διαιτητές: Γαζέτας-Ντόντης
ΑΚ Αστέρια (Μαυρίδης): Κεπαπτσόγλου, Παρδάλης 6, Λουλούδης 6, Αναστασίου 26, Παρτόζης 12(2), Πεϊτσίνης 4, Κουτσοδήμος 13, Δασκαλόπουλος, Ταρενίδης, Τσαμασιάν.
Βεργίνα (Βουρδέρης): Σταυράκης, Μπιτέρνας 2, Τσιμπραηλίδης, Παρίσης 10(2), Δελκούσης 10, Κονιώρης 9(1), Δημητρόπουλος, Φύκατας 19, Σαμαράς, Παπαγεωργίου 4, Κατριβάνος 4, Παντέρης 2.
Φοίνικας Καλαμαριάς 62
ΑΣ Πανόραμα 83
Δεκάλεπτα: 13-17, 27-41, 46-63, 62-83
Διαιτητές: Κουκουλεκίδης-Αγραφιώτης Β.
Φοίνικας Καλαμαριάς (Καζακλής): Ασημακόπουλος 15(1), Καραγκιαβουρίδης 5, Τσουλφίδης, Παναγιωτίδης 10(2), Παπαδόπουλος 3, Πιτσαλίδης 6, Καραγκιαβουρίδης Χ. 15, Χλιαβόρας 6.
ΑΣ Πανόραμα (Ιωαννίδης-Ριτζαλέου): Χοϊδάς 20(3), Αστερίου 1, Κρίτσας 9, Σουκουλιάς 4, Σπανός Γ., Κυριακίδης, Τσάκος 8, Δερμετζίδης 9(1), Κουτσόβουλος 17(3), Ψαρράς 2, Σπανός Μ. 13(3).
Αριστοτέλειο Κολέγιο 71
Νέα Ραιδεστός 76
Δεκάλεπτα: 10-22, 34-39, 55-58, 71-76
Διαιτητές: Κωνσταντινέλης-Ρουμάνης
Αριστοτέλειο Κολέγιο (Μελετιάδης): Τροφίδης 5, Κλεισιάρης 15(2), Σύρος 8(2), Αφαλονιάτης, Βλαχάκης, Μυλωνάς 13, Τόλης 4, Μαραγκάς, Ζάρρας, Κυριακίδης 17(5), Πούνιος 9(1), Θώμος.
Νέα Ραιδεστός (Αποστόλου-Βουτσινάς): Λαγός 6(1), Δερμανόπουλος, Λαζαρίδης 16(1), Τσιάμης 10(2), Μαστροδημήτρης, Τζώρας, Αποστολίδης 8, Κιόσια, Παλιόκας 8, Γιαννακός 18(2), Μωϋσίδης 10.
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 85
ΑΟ Μαλακοπής 68
Δεκάλεπτα: 17-19,37-32, 60-54, 85-68
Διαιτητές: Δέλλας-Καραβάς
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου (Αποστολίδης-Αποστολίδου): Λιούκας ,4 Σταμολάμπρος 8(2), Μυλωνάς 18, Παπαστεργίου 8(1), Πατίκας Δ. 6, Πατίκας Γ. 12(2), Μπουραζάνης, Σκεύης 6(2), Παπαγεωργίου 14(4), Στεφανίδης 9(1).
ΑΟ Μαλακοπής (Κατσικάρης-Καλτσίδης): Παλατσίδης 3(1), Φορίδης 19(1), Σουλούγκας 10(1), Πετρόβαλης 7, Δελόγλου 5(1), Πεϊμανίδης 6, Γκόγκος 15, Γκόρο 3.
Αχιλλέας Τριανδρίας 60
GBA 62
Δεκάλεπτα: 10-9, 28-27, 46-39, 60-62
Διαιτητές: Λουλουδιάδης-Θρασυβουλίδης
Αχιλλέας Τριανδρίας (Χατζόπουλος): Μάτκα, Παπαθανασίου 11, Κομνιανίδης, Πετρίδης 11(1), Θεοδώρου 2, Βαρδουνιώτης 10, Χατζόπουλος 14(1), Ουγουρλόγλου, Τσανακτσίδης 12(2).
GBA (Δεμερτζής): Βενιζέλος 4, Χαραλαμπίδης Κ. 6(1), Σακαλάκης, Μαλτέσιος 4(1), Ντινάκης 12(1), Φωτιάδης 8, Σπυρόπουλος 15(2), Χαραλαμπίδης Χ., Κουντουράκης 2, Παυλίδης 11, Σιδηρόπουλος, Κουτζιάμπασης.
Αρετσού 71
Αστέρας Πλαγιαρίου 65
Δεκάλεπτα: 15-17, 32-27, 53-48, 71-65
Διαιτητές: Κολοκυθάς-Καρμπά
Αρετσού (Πετρόπουλος): Φλιώνης Ν. 18(4), Κολοβός, Αποστόλου 5, Σκούφος 13(1), Κατσούλης, Φλιώνης Ι., Μουστάκης, Ματάκος 12, Παντελίδης 3, Σιδηράς 8, Τύρκος, Θεοδοσιάδης 14(1).
Αστέρας Πλαγιαρίου (Μουρατίδης-Μοσχούλας): Ουρκέρογλου 3(1), Κακαλιάντης 10(1), Σιάπκας 16(4), Αντικατζίδης 9, Παρμαξίδης 7(1), Καραγιάννης 3(1), Γκούμας 5, Χατζηαντωνίου 2, Παπαδόπουλος 4, Τζινιέρης 2.
Η βαθμολογία
1) Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 33 1364-1188 176
2) Νέα Ραιδεστός 29 1197-1151 46
3) Αρετσού 29 1316-1275 41
4) ΑΚ Αστέρια 29 1177-1168 9
5) GBA 28 1240-1170 70
6) Αχιλλέας Τριανδρίας 28 1110-1053 57
7) ΑΣ Πανόραμα 28 1227-1187 40
8) Αριστοτέλης Επανομής 28 1087-1072 15
9) ΑΟ Μαλακοπής 27 1244-1190 54
10) Βεργίνα 26 1160-1145 15
11) ΑΚ Πανόραμα 25 1109-1141 -32
12) Αστέρας Πλαγιαρίου 24 1152-1167 -15
13) Φοίνικας Καλαμαριάς 23 1216-1334 -118
14) Αριστοτέλειο Κολέγιο 17 896-1254 -358
-GBA και Αριστοτέλειο Κολέγιο έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.
-Ο Φοίνικας Καλαμαριάς έχει έναν μηδενισμό.
Η επόμενη αγωνιστική (19η, 15/2)
Αριστοτέλης Επανομής-ΑΚ Αστέρια
Βεργίνα-Φοίνικας Καλαμαριάς
ΑΣ Πανόραμα-Αχιλλέας Τριανδρίας
GBΑ-Αναγέννηση Ν. Ρυσίου
Νέα Ραιδεστός-ΑΟ Μαλακοπής
Αστέρας Πλαγιαρίου-ΑΚ Πανόραμα
Αριστοτέλειο Κολέγιο-Αρετσού